O SPOLOČNOSTI

KOVINTRADE, s. r. o., je obchodná spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa v roku 1993 z pôvodného obchodného zastupiteľstva pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Slovenská firma je jedna z 11 dcérskych spoločností slovinskej firmy KOVINTRADE, a. s., ktorá sídli v slovinskom meste Celje a spolupracuje s viac ako 1500 rôznymi dodávateľmi z päťdesiatych svetových krajín.

Spoločnosť Kovintrade ponúka široký sortiment hutníckych výrobkov, legovanú, nerezovú, nástrojovú a špeciálnu oceľ, medzi iným aj vysokopevnostné a oteruvzdorné plechy, CORTEN a oceľ pre energetiku. V spolupráci s materskou spoločnosťou a našimi partnerskými firmami na Slovensku a v Čechách zároveň poskytujeme aj služby v oblasti delenia, CNC obrábania a tvarového pálenia plechov, vrátane zabezpečenia dopravy. Poskytnutie komplexného rámca služieb je predpoklad spokojnosti našich obchodných partnerov, ktorými sú desiatky slovenských priemyselných, stavebných i obchodných spoločností.

Hlavným cieľom spoločnosti je flexibilne reagovať na požiadavky klientov a zabezpečiť plnohodnotný servis, ktorý je základom dlhodobého obchodného vzťahu.

Ďakujeme Vám za príležitosť!

Mgr. Renato Rupnik
konateľ spoločnosti