Služby

Skladové priestory a steel centrá

Steel centrum a sklad FRÝDLANT NAD OSTAVICÍ (Česko)

Sklad vo FRÝDLANT NAD OSTAVICÍ, neďaleko slovenských hraníc, má rozlohu 7500 a je vybavený viacerými žeriavmi a vysokozdvižnými vozíkmi. Súčasťou skladu je aj vlečka, ktorá umožňuje využitie železničnej dopravy.

Zákazníkom môžeme ponúknuť nielen rezanie a pálenie materiálu, ale aj ich spracovanie a výrobu polotovarov.
K dispozícii máme viac než šestnásť pásových píl známky BEHRINGER a KASTO, CNC obrábaciu stanicu WHN 130 a CNC páliacu stanicu OMNICUT 3100.

Steel centrum a sklad ŠTORE (Slovinsko)

Centrálny sklad v ŠTORE sa nachádza neďaleko slovinského mesta Celje, kde sídli spoločnosť KOVINTRADE. K pôvodnému skladu s rozlohou 10.000 sa v roku 2020 dobudovalo dodatočných 7500 skladových priestorov. Súčasťou skladu je aj vlečka, ktorá umožňuje využitie železničnej dopravy.

Zákazníkom ponúkame možnosť rezania rôznych typov ocelí. K dispozícii máme automatické a poloautomatické píly známky BEHRINGER ako aj CNC páliacu stanicu na pálenie plechov plameňom.

Stell centrum JESENICE (Slovinsko)

V steel centre v slovinskom meste Jesenice ponúkame autogénne (plameňové) a plazmové pálenie (rezanie) plechov s tromi modernými počítačom riadenými súradnicami. Pálenie plechov je zábezpečené na základe klasických plánov, kresieb alebo grafických súborov v rôznych formátoch (DXF, DWG), ktoré nám môžete zaslať prostrednictvom elektronickej pošty.

V steel centre zabezpečujeme aj mechanické opracovávanie materiálov podľa Vašich predstáv.